10 października 2013 r. - II liga: Dalin Myślenice—SAN-Pajda Jarosław: Po doświadczenie i punkty

W najbliższą sobotę, o godzinie 17, MKS SAN-Pajda Jarosław zmierzy się w Myślenicach z tamtejszym Dalinem.

Gospodynie od falstartu rozpoczęły nowy sezon, przegrywając obydwa spotkania 0:3. Co więcej tylko w jednym z tych setów, w meczu z Pogonią Proszowice, były w stanie nawiązać walkę z przeciwniczkami. Na usprawiedliwienie myślenickiej drużyny można powiedzieć, że podobnie jak to ma miejsce w Jarosławiu, o jej sile decydują głównie juniorki z małym doświadczeniem na drugoligowych parkietach. Co ciekawe podopieczne trenera Jerzego Bicza trzeci mecz z rzędu rozegrają na własnym parkiecie (pojedynek Dalinu z Bronowianką został przeniesiony z Krakowa do Myślenic).

Dla naszego zespołu będzie to z kolejna okazja do zbierania cennego doświadczenia, ale jednocześnie bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o możliwość dopisania kompletu punktów do ligowej tabeli. Ponadto czeka nas najdłuższy, ponad 250 kilometrowy, wyjazd w tym sezonie i chociażby z tego powodu warto byłoby przywieźć z Myślenic zdobycz punktową. Przypominamy, że wynik sobotniego meczu na bieżąco będzie można śledzić za pośrednictwem naszego klubowego profilu na Facebook′u, który znajduje się tutaj.

6 października 2013 r. - Podsumowanie weekendu

W minionym tygodniu wszystkie nasze drużyny rozpoczęły zmagania w swoich ligach. Inaugurację sezonu można uznać za nadzwyczaj udaną, gdyż prawie wszystkie jarosławskie drużyny wychodziły ze swoich meczów zwycięsko. Jedynym wyjątkiem były młodziczki, stawiające swoje pierwsze kroki w młodzieżowej siatkówce. Trzeba jednak podkreślić, że podopiecznymi trenerki Marzeny Łąki, są w większości dziewczyny rok i dwa lata młodsze od swoich rywalek, a obecny sezon, który jest dla nich pierwszą przygodą z siatkówką, ma być przede wszystkim cenną nauką na przyszłość. Poniżej komplet wyników:

MKS SAN-Pajda Jarosław - Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka 3:2 (25:22, 22:25, 23:25, 25:20, 16:14)
MKS SAN-Pajda Jarosław: Chmielarczyk (17), Saj (16), Pisarczyk (14), Trojnar (14), Kupczak (6), Witowska (1), Pyrć (L) oraz Bar (L) Niedbała (2), Macek (1).

UKS Gimnazjum Dębowiec - AZS PWSTE SAN-Pajda Jarosław 0:3 (15:25, 20:25, 20:25)

MKS V LO Rzeszów - MKS SAN-Pajda I Jarosław 1:3 (28:30, 25:15, 11:25, 22:25)

MKS SAN-Pajda I Jarosław - Karpaty Krosno 2:0 (25:20, 25:13)
MKS SAN-Pajda II Jarosław - Karpaty Krosno 2:0 (25:18, 26:24)
MKS SAN-Pajda I Jarosław - MOSiR Jasło 2:0 (25:14, 25:15)
MKS SAN-Pajda II Jarosław - MOSiR Jasło 2:1 (27:29, 25:21, 15:7)

MKS Łańcut - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:0 (25:14, 25:7)

30 września 2013 r. - Mecz II ligi: MKS SAN-Pajda Jarosław - PPR Wieliczka

Już w najbliższą środę (2.10.2013) serdecznie zapraszamy na mecz drugiej kolejki II ligi siatkówki kobiet pomiędzy MKS SAN-Pajda Jarosław a Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka!

Spotkanie to będzie jednocześnie inauguracją nowego sezonu w naszym mieście. W zeszłym roku nasz zespół, grający z przyczyn organizacyjnych w Łańcucie, zajął wysokie 5. miejsce. W obecnych rozgrywkach wracamy już na stałe do Jarosławia i postaramy się zarazić siatkarską pasją miejscowych kibiców! Skład został trochę przemeblowany, odmłodzony i w zdecydowanej większości, oparty na zdolnych, jarosławskich jun
iorkach, których podstawowym celem jest zbieranie niezbędnego doświadczenia w ich debiutanckim sezonie na poziomie seniorskim. Zaproszenie kierujemy zarówno do tych, którym siatkarskie piękno (dosłownie i w przenośni) nie jest obce, jak i do tych, którzy nie mają na co dzień styczności z siatkówką. Gwarantujemy sportowe emocje na najwyższym poziomie!

WSTĘP WOLNY!

Imię: Dżesika