Dla mediów

Szanowni Państwo,

W trosce o jak najlepszą współpracę na linii klub-media chcielibyśmy przedstawić ogólne zasady kontaktów członków naszego klubu z przedstawicielami mediów.

• osobą odpowiedzialną za kontakty z mediami jest Paweł Pajda
  • wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem bieżących informacji (klubowe komunikaty, wyniki, itp.) prosimy o przesłanie maila z imieniem, nazwiskiem oraz nazwą redakcji na adres: pawel.pajda@mks-jaroslaw.pl
  • przez cały sezon 2014/2015 nie będą obowiązywać akredytacje
  • dłuższe wywiady powinny być organizowane mailowo lub telefonicznie za pośrednictwem osoby odpowiedzialnej za kontakt z mediami (nie dotyczy wywiadów pomeczowych).

Ponadto uprzejmie informujemy, że pełna nazwa klubu oraz zespołów występujących na wszystkich szczeblach rozgrywek to MKS SAN-Pajda Jarosław. Szczególnie pragniemy zwrócić uwagę na poprawne pisanie nazwy sponsora klubu (odpowiednie użycie wielkich liter oraz łącznika).

Mamy nadzieję na owocną i merytoryczną współpracę.
Zarząd Klubu

Ostatnia aktualizacja: Czwartek, 9 października 2014 r., 00:14:19