Turniej S.O.S. w Tomaszowie Lubelskim

W dniach 29-30.12.2012 w Tomaszowie Lubelskim odbył się kolejny turniej S.O.S. w którym wzięły udział nasze zespoły – Podkarpacie I oraz Podkarpacie II. Bezpośrednimi rywalkami naszych drużyn w siatkarskich potyczkach były zespoły S.O.S. z Tomaszowa Lubelskiego (woj. lubelskie) i Proszowic (woj. małopolskie). W wyniku bardzo zaciętych pojedynków siatkarskich (o kolejności zajętych miejsc decydował stosunek małych punktów) nasze zespoły zajęły I oraz III miejsce. Drugie miejsce wywalczył zespół z Tomaszowa Lubelskiego a czwarte zespół z Proszowic.

Turniej odbywał się w bardzo przyjaznej atmosferze, choć emocji na boisku było co niemiara, również w kontekście tego, iż mecze obserwował przybyły specjalnie na ten turniej trener koordynator, Grzegorz Wagner. Drugim zaproszonym gościem, który w stu procentach sprawdził się w roli kibica, był dyrektor Zespołu Szkół Spożywczych Chemiczny i Ogólnokształcących, pan Władysław Płoszaj. Turniej w Tomaszowie Lubelskim z całą pewnością można zaliczyć do bardzo udanych, szczególnie pod kątem zdobycia kolejnych doświadczeń sportowych, zarówno zawodniczych jak i trenerskich.

Ostatnia aktualizacja: Środa, 10 lipca 2013 r., 01:42:07
Imię: Jagoda