Turniej w Jarosławiu

W dniu 14.09.2013 odbył się towarzyski turniej inaugurujący rok szkolny 2013/14 w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym w Jarosławiu. Wśród uczestników, oprócz dwóch ekip gospodarzy (reprezentantki I klasy ZSSChiO oraz III klasy Gimnazjum nr 4), wzięły udział drużyny Szóstki Mielec, Polonii Przemyśl oraz KPS Nowa Dęba. Oprócz licznie zgromadzonego grona pedagogicznego z obydwu szkół, które od początku istnienia projektu S.O.S. w Jarosławiu czynnie wspiera swoje podopieczne, w miejscowej hali MOSiR mieliśmy okazję gościć przedstawiciela Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Pana Grzegorza Wagnera, który pełni rolę koordynatora regionalnego Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W całym turnieju rozegrano 10 meczów, systemem każdy z każdym. We wszystkich spotkaniach rywalizujące zespoły rozegrały 2 sety bez względu na wynik. Po prawie 10 godzinach zmagań, bezkonkurencyjne okazały się jarosławskie zawodniczki z rocznika 97, które triumfowały nie przegrywając żadnego meczu. Pełna klasyfikacja końcowa prezentowała się następująco:
1. S.O.S. Jarosław kl. I ZSSChiO
2. Szóstka Mielec